Inimesed

Kes me oleme ja mida teeme?

Meeskond

Omame pikaajalisi kogemusi. Meid iseloomustab pühendumus ja põhjalikkus.


Meelis Leis

Juhataja

Meelis Leis on õigusbüroo juhataja alates 2001. aastast. Õigusalast nõustamisteenust on Meelis osutanud 17 aastat. Meelis tegeleb tsiviilasjadega, omades märkimisväärset ja pikka kogemust kaasomandi-, ehitusvaidlustes, võlanõuete menetlustes ja mittevaralise (moraalse) kahju hüvitamise vaidlustes. Meelis on olnud riigihangete komisjonide liige ja esindanud kliente riigihangete alastes õigusvaidlustes. Kuuludes Eesti Autorite Ühingu ja Eesti Esitajate Liidu liikmeskonda, omab Meelis mitmekülgseid teadmisi ja kogemusi eeskätt autoriõiguse valdkonnas. Meelis esindab kliente õigusvaidlustes PRIA-ga.KONTAKT

e-post: info@klconsult.ee
telefon/faks:  +372 7 421 999
mobiiltelefon +372 50 50 610

VALDKONNAD

Asjaõigus, autoriõigus, ehitusõigus, lepinguõigus, ühinguõigus, haldusmenetlus, kriminaalmenetlus, vaidluste lahendamine.

BÜROOS ALATES

1996

HARIDUS

1998 Tartu Ülikool, bakalaureusekraad õigusteaduses/ametlikult võrdväärne
magistrikraadiga
 


Veronika Štroman

Jurist

Veronika Štroman on õigusbüroo jurist alates 2015. aastast. Enne õigusbürooga liitumist on Veronika olnud praktikal mitmetes Eesti õigus- ning advokaadibüroodes. Veronika on spetsialiseerunud peamiselt tsiviilõigusele, kuid omab kogemust ka avalik-õiguslike vaidluste lahendamisel. Veronika osutab õigusteenust eesti ja vene keeles.


KONTAKT

e-post: veronika@klconsult.ee
telefon:         +372 7 422 642
mobiiltelefon +372 50 83 699

VALDKONNAD

Võlaõigus, perekonnaõigus, tööõigus, pärimisõigus, väärteomenetlus, haldusõigus.

BÜROOS ALATES

2015

HARIDUS

2015 Tartu Ülikool, magistrikraad õigusteaduses